در دنیای امروز، که اینترنت جزیی جدایی ناپذیر از زندگی‌مون شده، خیلی مهمه که بتونیم زندگی حرفه‌ای مون را هم در این دنیای دیجیتال شکل بدیم.

دنیای دیجیتال بهمون این امکان رو میده که نظرات و تخصص مون را با آدم های بیشتری در میان بگذاریم. همچنین می تونیم با انتشار مطالب، نمونه کارهایی که تا به حال انجام دادیم و از همه مهم تر تعامل با مخاطبان، یک مجموعه درست کنیم که نشان دهنده رزومه زندگی حرفه ای مونه. تبدیل شدن به یک بلاگر، همانطوی که ذکر شد، می‌تونه بُعد حرفه‌ای زندگی مون را برجسته کنه و باعث بشه که افراد زیادی برند شخصی ما را بشناسند.

رفع نیاز به یک بلاگ شخصی

یکی از مهمترین ابزارهای لازم برای تولید محتوا داشتن یک وبسایت حرفه ای و سئو شده است، که به خودی خود هزینه های زیادی به شما تحمیل می کند. پلتفرم معمارشو با ایجاد پروفایل شخصی برای شما می تواند تمام نیازهای شما به یک سایت حرفه ای را بدون هیچگونه هزینه ای پوشش دهد.

کمک به بهتر دیده شدن و سئو

باتوجه به اینکه سایت معمارشو از نظر سئو تقویت شده است باعث می شود که مطالب شما با درصد احتمال بیشتری در صفحات اول گوگل قرار بگیرد و همچنین پلتفرم معمارشو با استفاده از الگوریتم های خاص، محتواهای تولید شده از طرف شما را در سایت و شبکه های اجتماعی خود پروموشن می کند و به بیشتر دیده شدن مطالب شما کمک می‌ کند.

کسب درآمد

حالتی را تصور کنید که برند شخصی شما شناخته شده است و توانسته‌اید مخاطبان زیادی را جذب کنید. در این شرایط شما به راحتی می‌توانید فکر کسب درآمد باشید. از تبلیغات، جذب اسپانسر، رپورتاژ آگهی تا قبول پروژه های طراحی می‌توانند راه های کسب درآمدی شما باشند و شما می‌توانید بر اساس علاقه و استراتژی که برای خود مشخص کرده اید به راحتی درآمد داشته باشید.