دکوراسیون ارزان

دکوراسیون ارزان امری است که نیاز به روش های تکنیکی در زمینه دکوراسیون داخلی دارد. افراد متخصص در زمینه چیدمان داخلی به راحتی می توانند با کمترین هزینه شما را به زیبا ترین و متفاوت ترین دکوراسیون داخلی نزدیک کنند.

1397/11/13

علیرضا بابائی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید س...

2
0
( % 0 ) 0
523

دکوراسیون ارزان امری است که نیاز به روش های تکنیکی در زمینه دکوراسیون داخلی دارد. افراد متخصص در زمینه چیدمان داخلی به راحتی می توانند با کمترین هزینه شما را به زیبا ترین و متفاوت ترین دکوراسیون داخلی نزدیک کنند. شما در زمان طراح و تصویر سازی باید به تأثیر رنگ ها، استفاده از وسایل دکوری مناسب و گل آرایی در فضا به خوبی دقت داشته باشید. اگر هر کدام از موارد اشاره شده به درستی به انجام نرسد شما از هدف نهایی خود دور می شوید و ایده پردازی انجام شده مورد پسند شما واقع نمی شود. به همین منظور به شما توصیه می کنیم برای دکوراسیون ارزان در ابتدا از یک متخصص داخلی در این راستا کمک بگیرید و سپس به ایده پردازی دست بزنید. آن ها به شما راهکارهای مثل خرید مبل راحتی ارزان، مبل سلطنتی ارزان و یا میز نهار خوری ارزان را پیشنهاد می دهند. از همین رو شما در قدم اول با کمترین هزینه به راحتی می توانید در کنار تغییر دکوراسیون به خرید وسایل با کمترین هزینه نیز مشغول شوید. در ادامه سعی بر آن داریم تا شما را با ایده پردازی های در زمینه دکوراسیون داخلی آشنا کنیم. ایده پردازی های که سبب می شوند شما به یکدکوراسیون ارزان با کمترین هزینه نزدیک شوید. با ما همراه باشید تا بدون صرف هزینه های زیاد به یک تغییر دکوراسیون ایده ال دست پیدا کنید.

Image title

تأثیر رنگ ها در دکوراسیون

یکی از مهم ترین عناصری که شما در زمان تغییر دکوراسیون می توانید از آن بهره بگیرید ایده پردازی با ترکیب رنگ ها است. این امر به شما این امکان را می دهد که به راحتی به یک فضای لوکس و زیبا نزدیک شوید کافی است در این راستا کمی دقت نظر خود را بیشتر کنید. همان طور که در تصویر ارائه شده مشاهده می کنید در این تصویر سازی از رنگ های بسیاری استفاده شده است. ترکیب رنگ ها به درستی در کنار یکدیگر سبب شده است یک ایده پردازی لوکس و جدید حاصل کار شود. همان طور که مشاهده می کنید یک کاناپه زرد مهم ترین پارامتری است که در نگاه اول خود نمایی می کند؛ زیرا رنگ های تیره اطراف این مهم را پدید آورده اند که خود نمایی کاناپه در دکوراسیون بیشتر نمود پیدا کند. مبل مشکی و میز مشکی رنگ این مهم را حاصل کرده اند که کاناپه زرد رنگ بیشتر مشهود باشد. از سوی دیگر شما می توانید یک فرش ساده کوچک به عنوان نقطه مرکزی را در این دیزاین مشاهده کنید. این طراحی بسیار مناسب است برای زمانی که شما نمی خواهید تمام فضا را با استفاده از فرش دیزاین کنید. در کنار این نیم ست ارزان قیمت شما وسایل دکوری متفاوتی مثل یک آینه دیواری؛ میز دکوری و چند قاب عکس مشاهده می کنید که این عوامل بسته به سلیقه و نظر شما می تواند تغییر کند. باید به این نکته نیز توجه کنید که ترکیب زیاد رنگ ها سبب می شود خانه ای شبیه به رنگین کمان دیزاین کنید. به همین خاطر قدری دست به عصا در زمان ایده پردازی حرکت کنید تا در نهایت رضایت شما حاصل شود.

تأثیر-رنگ-ها-در-دکوراسیون

کمترین فضا و جذاب ترین ایده پردازی

در کمترین فضا می توانید یک دکوراسیون ارزان داشته باشید. این امر به مساحت منزل شما برای دکوراسیون بستگی دارد که شما از چه لوازمی برای دکور کردن استفاده کنید. همان طور که در تصویر ارائه شده مشاهده می کنید در این طراحی از یک کتابخانه بزرگ به عنوان یک دیوار کوب دکوری استفاده شده است که انعکاس بسیار زیادی در ایده پردازی داشته است. از سوی دیگر با استفاده از یک میز نهار خوری و یک کاناپه در پشت پنجره کار دیزاین به انجام رسیده است. با توجه به این که از وسایل زیادی برای ایده پردازی استفاده نشده است اما شما به راحتی می توانید تأثیر رنگ ها را در این طراحی مشاهده کنید. استفاده از وسایل دکوری مناسب نیز بی تأثیر در زیبا سازی فضا نیست. به عنوان مثال یک لوستر متفاوت در کنار یک گلدان با شکوفه های سفید امری است که در این دیزاین به خوبی مشاهده می شود. شما می توانید استفاده از رنگ های مختلف را در این تصویر سازی نیز مشاهده کنید؛ مثلاً کوسن های با رنگ صورتی و پرده ای با رنگ فسفری سبب جلوه دادن بیشتر به این دکوراسیون ارزان شده است.

کمترین-فضا-و-جذاب-ترین-ایده-پردازی

سادگی در عین زیبایی

یکی دیگر از راهکارهای که برای دکوراسیون ارزان می توانیم به شما پیشنهاد دهیم ایده پردازی ساده برای دکوراسیون کردن فضا است. شما با کمترین وسایل می توانید به بهترین ایده ها نزدیک شوید. همان طور که در تصویر سازی عکس زیر مشاهده می کنید از یک نیم ست برای دکوراسیون کردن استفاده شده است و زیبایی خاصی به چشم بیننده منعکس می شود. در این تصویر با استفاده از یک کاناپه و دو مبل تکی همراه با پاف های ساده کار دیزاین به انجام رسیده است. استفاده از یک فرش ساده که هارمونی رنگ آن با سرویس مبل به خوبی مشاهده می شود خود می تواند یک ایده مناسب به شمار آید. از سوی دیگر با طرح های جالب می توانید دیوار مربوط به فضا را دکور کنید تا یک ایده پردازی جدید حاصل کار شما شود. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید به صورت قرینه در اطراف شومینه از دو کمد دیواری دکوری برای چیدمان وسایل استفاده شده است. با استفاده از یک آباژور رومیزی و ایستاده در کنار یک میز دکوری لوکس کار این دیزاین ساده و زیبا به پایان رسیده است. امری که در این طراحی بسیار مشهود است ایده پردازی با ترکیب درست رنگ ها در کنار یک دیگر است که سادگی و زیبا را با هم تلفیق کرده است. به شما پیشنهاد می دهیم از متخصصان طراحی داخلی در این راستا مشاوره بگیرید تا ایده های مناسب و درخور شان منزل شما به شما پیشنهاد دهند.

سادگی-در-عین-زیبایی

دکوراسیون ساده برای آشپزخانه

شما می توانید یکی از نزدیک ترین بخش ها به آشپزخانه را در منزل را برای دکور کردن با استفاده از میز نهار خوری مد نظر قرار دهید. همان طور که در ایده پردازی های مطالب قبل اشاره شد به راحتی می توانید تنها با ترکیب رنگ ها به یک دکوراسیون ارزان دست پیدا کنید. اولین پارامتری که در این ایده پردازی مشهود است استفاده از کاغذ دیواری های زیبا است که با کمترین هزینه بیشترین تأثیر را بر روی ایده پردازی شما می گذارد. مورد دیگر استفاده از گل های متفاوت برای جلوه دادن بیشتر به فضا است. در نهایت با استفاده از یک میز نهار خوری زیبا با رنگی خاص می توانید کار را جلوه بیشتر دهید. امری که در این ایده پردازی به متفاوت تر شدن دکوراسیون کمک کرده است مبل های تک نفره ای است که در فضا مورد استفاده قرار گرفته است. این مبل های تکی به قدری خاص و متفاوت جلوه کرده اند که گویی یکی از عناصر دکوری در این فضا هستند. اگر می خواهید زیاد رنگ آمیزی در ایده پردازی شما مشهود نباشد به شما استفاده از یک فرش با تم رنگی مشابه با کف پوش را پیشنهاد می دهیم تا نگاه ها به سمت کف اتاق جلب نشود. شما به سادگی با استفاده از یک گلدان گل و یک لوستر فانتزی می توانید به یک دکوراسیون متفاوت و ارزان در فضای مرتبط با آشپزخانه خود دست پیدا کنید.

دکوراسیون-ساده-برای-آشپزخانه

آینه و نقش آن در دکوراسیون

از آنجایی که دکوراسیون ارزان بیشتر برای خانه های کوچک مورد استفاده قرار می گیرد بهتر است برای بزرگ تر جلوه دادن فضا از آینه کمک گرفته شود. همان طور که در تصویر زیر مشاهده می کنید با استفاده از آینه تصور می کنید بخش دیگری در انتهای سالن قرار دارد. این امر در حالی است که تنها یک اتاق نشیمن کوچک در این فضا وجود دارد. این اتاق نشیمن با استفاده از یک کاغذ دیواری متفاوت و یک تابلو متفاوت تر دیزاین شده است که شاید نقطه اصلی توجه باشد، زیرا بیشتر نور پردازی نیز در این نقطه به انجام رسیده است. از سوی دیگر از تمام فضای منتهی به سالن استفاده شده است به شکلی که یک مبل ال بخش انتهای سالن را به خوبی پوشش داده است. مبل های ال ارزان بسیار برای دکوراسیون های ارزان گزینه مناسبی به شمار می آیند. شما می توانید به راحتی با استفاده از یک طراحی ساده نقطه مرکزی برای دکوراسیون کردن فضا تعریف کنید. در این ایده پردازی از یک پشت تلویزیونی برای این منظور استفاده شده است. در نهایت به شما استفاده رنگ های ساده را پیشنهاد می دهیم اگر هدف شما رسیدن به این دکوراسیون فانتزی و شیک است.

آینه-و-نقش-آن-در-دکوراسیون

ترکیب کاغذ دیواری و آینه کاری

همیشه برای متفاوت بودن راهکاری وجود دارد. به عنوان مثال با کمترین هزینه به راحتی می توان به زیبا ترین ایده پردازی در زمینه دکوراسیون داخلی دست پیدا کرد. همان طور که در تصویر ارائه شده مشاهده می کنید. تمام فضا با استفاده از کاغذ دیواری گل‌دار پوشش داده شده است. برای این که بی نظمی در دکور شما مشاهده نشود به شما استفاده از مبل های ساده را برای دکوراسیون کردن فضا پیشنهاد می دهیم. اگر مبل های گل‌دار در کنار کاغذ دیواری گل‌دار قرار داده شود بدون شک وجه زیبایی نتیجه نهایی کار نمی شود. از سوی دیگر به شما پیشنهاد می کنیم از وسایلی که تم طلایی را به همراه دارند برایدکوراسیون منزل خود بهره بگیرید. وسایلی که کمی رنگ طلایی چاشنی آن ها است سبب لوکس تر شدن دیزاین شما می شوند. به عنوان مثال در ایده پردازی تصویر ارائه شده از آینه ای با قاب طلایی، میز طلایی و مبلی با پایه طلایی برای جلوه دادن بیشتر به فضا استفاده شده است. استفاده از کوسن های ساده، آباژورهای ساده و لوسترهای فانتزی سبب زیبا ترشدن دکوراسیون ارزان شما می شود. این ایده پردازی برای قسمت انتهای انتخاب خواب شما می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد.

ترکیب-کاغذ-دیواری-و-آینه-کاری

متفاوت جلوه دادن دکوراسیون ارزان

اگر می خواهید از وسایل ارزان برای دکور کردن فضا استفاده کنید به شما پیشنهاد می کنیم عناصر حاشیه ای در طراحی را کمی پر نقش و نگار تر انتخاب کنید. برای نمونه به تصویر و ایده سازی ارائه شده دقت کنید. در این ایده پردازی از پرده های سیاه و سفید که تم رنگی و طرح آن با فرش و قاب عکس روی دیوار هم خوانی دارد بهره گرفته شده است. دیوار و کف پوش با یک پارامتر دیزاین شده است و با ترکیب رنگ مشکی حاکم در فضا به خوبی با کمترین هزینه زمینه کار را برای دیزاین مهیا کرده است. حال به راحتی با استفاده از یک میز ساده و چند صندلی با یک تم رنگی می توان این فضا را برای کار در نظر گرفت. این سبک از ایده پردازی با توجه به اینکه هزینه شما را زیاد نمی کند سبب می شود یک طراحی متفاوت را نیز تجربه کنید. استفاده از لوسترهای متفاوت در کنار گل آرایی سبب می شود مثل همیشه به یک دکوراسیون خاص دست پیدا کنید. به جای صرف هزینه های زیاد و خرید وسایل لوکس و گران قیمت بهتر است کمی به زمینه کار برای دیزاین توجه شود.

متفاوت-جلوه-دادن-دکوراسیون-ارزان

نکات نهایی پیرامون دکوراسیون ارزان

همان طور که در ایده پردازی های ارائه شده مشاهده کردید در ابتدا با استفاده از ترکیب رنگ ها می توان به متفاوت ترین دکوراسیون ها دست پیدا کرد. در ادامه به شما استفاده از کاغذ دیواری های ارزان قیمت را برای خاص تر شدن فضا پیشنهاد کردیم. شما می توانید از آینه کاری و گل آرایی نیز برای خاص تر شدن دکور خود با کمترین هزینه استفاده کنید. سرویس های نیم ست مبل را با فاصله و با وسایل دکوری متفاوت در فضا قرار دهید تا علاوه بر پر جلوه دادن فضا هزینه زیادی برای خرید یک سرویس مبل به شما تحمیل نشود. بر حسب مساحت منزلی که در آن ساکن هستید می توانید بخشی را برای دیزاین کردن با استفاده از میز نهار خوری یا میز کار مد نظر قرار دهید. از سوی دیگر به شما توصیه کردیم بدون استفاده از تناژهای رنگی مختلف با استفاده از یک تم رنگی کار دیزاین منزل خود را به انجام برسانید. امیدواریم راهکارهای ارائه شده برای رسیدن به یک دکوراسیون ارزان مقبول واقع شده باشد.

نکات-نهایی -پیرامون-دکوراسیون-ارزان


برچسب ها :نظرات


تبلیغات